Знаменитий шведський готель Treehotel розширився: бюро Snohetta створило для нього нове місце серед соснового лісу з видом на річку Лулі. Продовживши славну традицію будиночків на дереві, архітектурне бюро Snohetta побудувало на висоті 10 метрів над землею «Сьому кімнату» (The 7th Room) для Treehotel. Архітектори максимально наблизили будиночок до навколишнього його природі, стерши всі межі між внутрішнім простором і унікальним лісовим ландшафтом: величезні вікна, «сітчаста» тераса і дерево, що виростає прямо з будиночка.

Кабіну на верхівках дерев тримають 12 колон: це зроблено для того, щоб знизити навантаження на стовбури. Така конструкція створює відчуття висоти, невагомості і одночасно надійності. Фасад будиночка облицьований обпаленими сосновими дошками.

Знайомство з «Сьомою кімнатою» починається з того моменту, як ви помічаєте її в сосновому лісі, що спочатку досить непросто. Одна з цікавих деталей – це «дно» будиночка: його прикрашає величезний чорно-білий відбиток, на якому зображені верхівки дерев, що тягнуться до неба.

У будиночок гості піднімаються по сходах, а для їх багажу передбачений невеликий ліфт. Прозорі стіни і вікна в підлогу стирають кордони між лаундж-зоною і відкритою терасою. А з цих величезних вікон в ясну погоду є непоганий шанс побачити північне сяйво. Втім, так само, як і з мансардних вікон в спальнях.

Відкрита тераса розмістилася посередині будинку, між двома спальнями, а прямо з двошарових мереж, які вигідно відрізняються підлогу тераси, виростає сосна. Простір площею 55 м² призначене для розміщення п’яти гостей. Лаундж-зона, дві спальні, тераса на відкритому повітрі – все приміщення розташовані на різних рівнях висоти, що робить інтер’єр будиночка різноманітним і динамічним. Загальна зона відпочинку розміщена на «нижньому» рівні, а спальні на 30 см вище – з ліжками, вбудованими в підлогу.

Архітектори з Snohetta зробили акцент на автентичному інтер’єрного дизайну готельного будиночка. Лаундж-зона обставлена меблями норвезького дизайнера Ханса Браттруда. Світильники для «Сьомої кімнати» були створені спеціально компанією Ateljé Lyktan. Лампи зроблені з темного березового шпону, текстура і колір якого перегукуються з обробкою будиночка.