Архітектор Клаудіо Бельтрама створив органічне доповнення для дрімучого лісу в італійській комуні мальборгетто-вальбруна – будиночок для відпочинку в вигляді величезної ялинової шишки, закріпленої на дереві.

 

 

Цей ліс  Клаудіо вибрав неспроста: він знаменитий своїми ялиновими деревами високої якості, які використовують для створення музичних інструментів. Взагалі проект почався з непереборного бажання архітектора зробити щось не тільки для людини, але і для природи – “від дерева до дерева”, як він це назвав.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ідея спочатку існувала у формі проекту, який переміг на одному з архітектурних конкурсів в 2014 році, і тільки зараз вона стала реальністю і втілилася в гірському притулку в Італійських Альпах – на кордоні з Австрією та Словенією.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Будиночків цілих два, і вони закріплені на деревах на висоті 4 м над землею, майже як бджолині вулики. Кожен складається з трьох рівнів: перший – це панорамна тераса, центр другого рівня – це сходи, що ведуть в приміщення крізь два величезних вікна, а третій поверх – це спальня, де прямо над ліжком сяє круглий отвір, через який видно небо.

Впевнені, що постояльцям цього гірського будиночка для відпочинку забезпечено єднання з природою і теплий затишок.