Архітектори бюро Bengo Studio створили незвичайний готель в частині кедрового лісу. Форма будівлі повторює обриси справжнього дерева, що допомагає готелю розчинитися в навколишньому середовищі.

Готель Qiyun Mountain Tree House розташований в провінції Анхой, в 33 км від міста Хуаншань. Будівля являє собою 11-метрову багаторівневу вежу, яка по висоті дорівнює оточуючим її зрілим кедровим деревам. Архітектори вирішили обробити фасади готелю кедровим деревом, рідним для цього лісу, так як інший тип дерева може спровокувати у рослин захворювання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Готельний комплекс складається з семи кімнат – двох спалень, двох ванних кімнат, вітальні і «видової» кімнати. У готелі одночасно можуть перебувати дві сім’ї, не турбуючи один одного, так як спальні і ванні кімнати розділені довгим заскленим холом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того щоб пересуватися по кімнатах, гість готелю долає сходові прольоти висотою 1,6 м. Але головне – при переміщенні з однієї частини готелю-дерева в іншу відвідувачам відкриваються види на ліс з різної висоти і нових ракурсів.

Вітальня і видова кімната розташовані на самому верху і призначені для загального користування. Всі сім кімнат сполучені гвинтовими сходами по центру. Невелику площу кімнат компенсують вікна на всю стіну, які є в кожному приміщенні: гостю готелю відкривається вид на безкрайній кедровий ліс.