Архітектори з Foster + Partners відродили павільйон Кульм на гірськолижному курорті Санкт-Моріц. Павільйон був створений в 1905 році і брав участь у Зимових Оліпійських іграх в 1928 і 1948 роках. Будівля на батьківщині зимового туризму, швейцарському курорті Санкт-Моріц, багато років перебувало в запустінні, а тепер архітектори не тільки повернули йому оригінальний вигляд, але і додали кілька нових акцентів: каток, ресторан, кондитерську та сонячну терасу, накриту вигнутим дерев’яним навісом.

Весь павільйон спроектований у формі міні-стадіону: посередині порожній простір, в якому можуть проводитися різні спортивні і культурні заходи. Першими тут пройдуть церемонії нагородження чемпіонату світу з гірських лиж в лютому 2017 року. Павільйон в Санкт-Моріц від Foster + Partners Дизайн павільйону продовжує традиції дерев’яного зодчества альпійської долини Енгадін. Один з важливих елементів Кульма – нова тераса разом з дахом-навісом, що захищає відвідувачів від снігу та вітру. Навіс зроблений з горизонтальних дерев’яних ламелей, через які відкривається вид на вулицю.

Тераса триває стіною, яка обвиває північну частину павільйону і закінчується ще одним невеликим навісом на іншій стороні. Історична частина павільйону була дбайливо відновлена: автори проекту повернули до життя не тільки архітектуру павільйону, а й «дух місця», прославляє активний відпочинок, зимовий спорт і сонце. На першому поверсі з’явився новий ресторан і виставковий простір, в якому представлені різні історичні сувеніри, передають атмосферу альпійського курорту.

Лорд Норман Фостер поставився до цього проекту з особистою симпатією: «Тут я виступив не тільки як архітектор, але і як частий гість Санкт-Моріца. Мені хотілося повернути до життя важливу історичну частину міста і відновити її як простір для відпочинку гостей курорту і жителів долини Енгадін. Новий павільйон Кульм стане серцем спортивного та суспільного життя Санкт-Моріца ».