Дизайн інтер’єру від Soho

 

Дизайн інтер’єру – професійна творчість по створенню функціонального і гармонійного приміщення. Будь-яке приміщення повинно мати свою індивідуальність, ідею, своє лице, свій стиль, дизайн інтерєру, згідно з рисами характеру свого господаря. Дизайн інтер’єру квартир, будинків чи приміщень часто повинен відовідати напряму того чи іншого стилю. Стиль традиційно визначається як ідейна чи художня цілісність. Ця цілісність може належати конретному часу, напрямку в мистецтві, окремій людині чи її будинку. Головне завдання, яку виконує дизайнер – розробка дизайну інтер’єру, що відповідає індивідуальності людини, яка буде в ньому жити. Дизайн квартири чи дизайн будинку може бути витриманим в стилі ”модерн”, ”класиці”, а може комбінувати різні варіанти, головне, щоб попри стиль і фунціональність, він відповідав світогляду господаря, його характеру та привичкам.

 

 

 

Дизайн інтер’єру квартири та будинку

 

Дизайн квартир чи будинків – це перш за все, вміння раціонально використовувати простір. Ми не визнаємо стандартних рішень! Стиль і комфорт, унікальність і естетика, вишуканість і затишок – ось що пропонує вам SOHO. Якщо дизайн інтер’єру виконаний так, як Ви того хочете, то така квартира або будинок стає дійсно місцем для відпочинку душею і тілом, теплого спілкування з рідними і невимушених посиденьок з друзями. SOHO запропонує саме той дизайн квартири, який дозволить відчувати себе зручно вдома.

Дізнатися більше

 

 

 

 

 

 

 

Дизайн інтер’єру комерційних приміщень

 

Оформлення інтер’єру виробничих і офісних приміщень важливо не тільки з естетичної точки зору – не секрет, що в гармонійно облаштованому приміщенні працюється набагато краще, люди відчувають себе більш комфортно, що в чималому ступені відбивається і на їх здоров’я.

Дізнатися більше

 

 

 

 

 

 

 

 

Дизайн екстер’єру (фасаду) будинку

 

Проект дизайну фасадів (проект екстер’єру) вже існуючих будівель, а також будівель на стадії проекту. У процесі роботи над проектом є кілька різних (з точки зору архітектурного стилю) варіантів дизайну. В остаточний склад дизайн-проекту входять фотореалістичні зображення будинку з обраним вами варіантом дизайну – плоскі проекції всіх фасадів, а також тривимірні зображення моделі, необхідні розмірні креслення, відомість кількості основних оздоблювальних матеріалів.

Дізнатися більше

 

 

 

 

 

 

Архітектурне проектування

 

Ескізний проект – це перший етап архітектурного проектування. На цьому етапі визначається стилістика і зовнішній вигляд майбутньої будівлі, його розміри, форма, об’ємно-планувальні та просторові рішення, внутрішнє планування, зонування. ЕП представляє з себе комплект креслень, який дає повне уявлення про те, що повинно вийти в процесі будівництва. Він є основним документом на будинок і входить до складу документів, необхідних для проведення узгоджень з дозвільними органами місцевої влади.

Дізнатися більше

 

 

 

 

Етапи роботи над дизайн проектом:

1. Знайомство
2. Договір
3. Обміри приміщення
4. Ескізний проект
5. Робочий проект
6. Передача проекту

Проекти дизайн студії:

Вітальня 36 м2

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кухня 19,5 м2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спальня 20,5 м2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ванна 6,1 м2