Закладання фундаменту

Запорукою довговічності будь-якої споруди є правильне закладання фундаменту згідно будівельних норм та технологій. Замовляючи фундамент у нас – ви отримуєте об’єкт ідеальної геометрії з дотриманням всіх норм і технологій: від підготовки ділянки і до заливки фундаментом з якісним бетоном. На всіх етапах співпраці з нами, замовник отримує вичерпну інформацію про стадії будівництва, виконаних роботах на об’єкті та загальну готовність будівлі. Ми пропонуємо найвигідніші ціни.

Як скористатись даною послугою
Зателефонуйте нашим фахівцям для отримання консультації. Надайте свої побажання, план з розмірами від руки, фото. Виходячи з наданої інформації, проводитися орієнтовний розрахунок вартості. Для остаточного розрахунку необхідний виїзд фахівця на об’єкт для складання тех. завдання та замірів. Після узгодження результату остаточного розрахунку підписується договір на проведення робіт.

Прокладання інженерних комунікацій

Для того щоб Ваш дім став теплим, світлим і затишним його необхідно облаштувати всіма необхідними інженерними системами. У нашій компанії працюють тільки досвідчені фахівці, які зможуть виконати професійний монтаж інженерних систем «під ключ», а саме:

  • – електропостачання;
  • – водопостачання;
  • – водовідведення;
  • – вентилювання;
  • – опалювання.

Як скористатись даною послугою
Зателефонуйте нашим фахівцям для отримання консультації. Надайте свої побажання, що стосуються інженерних комунікацій, план з розмірами від руки, фото. Виходячи з наданої інформації, проводитися орієнтовний розрахунок вартості. Для остаточного розрахунку необхідний виїзд фахівця на об’єкт для складання тех. завдання, замірів, огляду конструкцій будівлі. Після узгодження результату остаточного розрахунку підписується договір на проведення робіт.

Реконструкція та добудова будинків

Добудова будинку включає в себе кілька видів робіт, в залежності від мети поставленої замовником.

  • – Завершення будівництва раніше недобудованого будинку;
  • – Виконання робіт пов’язаних з установкою дахів або мансардних поверхів;
  • – Зведення різного роду прибудов до будинку;
  • – Будівництво окремих об’єктів, літніх кухонь, альтанок, веранд та ін.

Як скористатись даною послугою
Зателефонуйте нашим фахівцям для отримання консультації. Надайте свої побажання щодо добудови або реконструкції будинку, план з розмірами (від руки або БТІ), фото. Виходячи з наданих даних, проводитися орієнтовний розрахунок вартості. Для остаточного розрахунку необхідний виїзд фахівця на об’єкт для складання тех. завдання, замірів, огляду конструкцій будівлі. Після узгодження результату остаточного розрахунку підписується договір на проведення робіт.

Демонтажні роботи

Демонтажні роботи – це знесення, часткове або повне розбирання конструкцій будівель, які з яких-небудь причин більше не можуть використовуватися. Аварійні будівлі, які відслужили свій термін, необхідно демонтувати з дотриманням всіх встановлених норм і правил. Це завдання для досвідчених фахівців. Наша компанія пропонує повний комплекс послуг по знесенню аварійних, старих або непотрібних малоповерхових будівель з будь-яких матеріалів. Ми розберемо будь-які споруди за доступними цінами.

Як скористатись даною послугою
Зателефонуйте нашим фахівцям для отримання консультації. Надайте інформацію стосовно об’єму робіт. Виходячи з наданої інформації, проводитися орієнтовний розрахунок вартості. Для остаточного розрахунку необхідний виїзд фахівця на об’єкт. Після узгодження результату остаточного розрахунку підписується договір на проведення робіт.